Tasuta transport
Spordiklubidele lisaallahindlus

4F brändist

Kõik sai alguse 1990ndatel, kui üks Poola tudeng oli mõnda aega töötanud spordiriideid müüvas poes ja tuli mõttele hakata samuti spordiriideid tootma, kuid seda kvaliteetselt ja mõistliku hinnaga. Mõte hakkas idanema ning juba 1995 asutas ta ettevõtte, mis hakkas tootma spordiriideid.

Esialgu kandis ettevõte nime Horn Partner. 1998 muutus ettevõtte nimi Outhorn´iks. Outhorni peamine müügikanal oli, ja on seda ka tänaseni erinevad supermarketid. Täna müüakse Outhorni kaubamärki erinevates supermarketites ja seda paljudes Euroopa riikides.

Aastal 2003 alustati kaubamärgiga 4Fun. 4Fun kaubamärk loodi suunaga igapäev spordiga tegelevatele inimestele, k.a. proffidele. Samal aastal avati Poolas ka esimene oma kaubamärki (4Fun) kandev pood.

2007 muudeti ettevõtte nime 4F Performance ja alustati koostöö Poola Suusa föderatsiooniga.

2010 on kaubamärgi nimi 4F. Poola 2010 aasta taliolümpia sportlased kandsid esmakordselt 4F riideid. Jätkus oma poodide võrgustiku arendus Poolas.

2012 oldi esindatud esimest korda ka suveolümpiamängudel Londonis. Poola suveolümpiakoondis kandis 4F kaubamärki kandvaid riideid.

2016 Rio olümpial kandsid juba 3 riigi sportlased 4F kaubamärki kandvaid rõivaid. Samal aastal alustati rahvusvahelise turu vallutamisega.

2018 Pyeongchang olümpial kandsid juba 5 riiki 4F kaubamärgi rõivaid, sealhulgas valmis esmakordselt 4F rõivakollektsioon Kreeka koondisele taliolümpiamängudeks.

Täna on 4F nime kandvaid poode juba üle 200 ja kaubamärk 4F on esindatud rohkem kui 45 riigis üle maailma ning nüüd ka Eestis. Meil on hea meel müüa kvaliteetseid tooteid siinsetele sporti armastavatele inimestele.

Sport4Fun on ametlik 4F esindaja Eestis.

etEstonian