Tasuta transport
Spordiklubidele lisaallahindlus

Polar A370 fitnesskell

Kuumakse al. 8.43 / 24 kuud

169.00

Tootekood: Polar_A370_S_Must-1

Kirjeldus

Polar A370 on elegantne ja sportlik veekindel fitnesskell, mis võimaldab tänu südame löögisageduse pidevale jälgimisele, täpsemale une jälgimisele ning Polari unikaalsetele treeningufunktsioonidele kätt ööpäevaringselt pulsil hoida.

A370 kella rihmade mõõdud:
S: 125-170 mm
M/L: 140-200 mm

ÕPI OMA SÜDANT TUNDMA
Saa teada, kuidas sinu süda igapäevastes olukordades käitub. Polar A370 randmepõhine südame löögisageduse monitor jälgib südame löögisagedust ööpäevaringselt, et saaksid täieliku ülevaate oma päevasest aktiivsusest. Polar A370 näitab põletatud kalorite hulka, madalaimat ja kõrgeimat südame löögisagedust ning seda, kuidas südame löögisagedus päeva jooksul muutub.

Treeningu ajal aitavad Polar A370 südame löögisagedusele tuginevad juhised sul õige intensiivsusega treenida ja treeningu eesmärke saavutada.

MAGA RAHULIKULT SLEEP PLUSI ABIL
Hea uni on tervise ja heaolu jaoks ülioluline. Polari uus ja täpsem Sleep Plusi uneanalüüs teeb sinust oma une alal eksperdi ning tagab tasakaalustatuma eluviisi.

Sleep Plus annab sulle une kohta väärtuslikku teavet. See jälgib uneaega, -kogust ja -kvaliteeti ning tuvastab automaatselt, millal sinu uni on häiritud. Võid määrata eelistatud uneaja ja hinnata oma und ning saad une kohta tagasisidet. Saad tutvuda oma unemustritega ja mõelda, kuidas tagada parem uni.

LOO ÜHENDUS
Polar A370 on sinu telefoni parim sõber.

Vabas õhus treenides kasutab Polar A370 telefoni GPS-signaali sinu tempo ja läbitud vahemaa jälgimiseks ning marsruudi kaardistamiseks.

Polar A370 nutikad teavitused hoiavad sind asjadega kursis isegi siis, kui sul pole aega telefoni vaadata. Saad Polar A370 ekraanil teavitusi sissetulevate kõnede, sotsiaalmeedia sõnumite ja kalendrisse märgitud kohtumiste kohta.

PÜSI LIIKVEL
Polar A370 on sinu parim treeningabiline. See muudab tänu randmepõhisele südame löögisageduse jälgimisele treeningud lihtsaks ja mugavaks ning aitab südame löögisageduse tsoonide abil treenida õige intensiivsusega. Polari unikaalsed ja teaduslikult kinnitatud Smart Coachingu funktsioonid juhendavad sind treeningute vältel ning annavad motiveerivat tagasisidet.

Aktiivne eluviis tähendab tervisklikke otsuseid ka väljaspool spordisaali. Polar A370 hoiab sind igapäevaelus liikvel – see annab sulle päevase aktiivsuse eesmärgi ning tuletab meelde, et peaksid püsti tõusma ja end liigutama, kui oled liiga kaua paigal püsinud.

AKTIIVSUSLOGI
Ole iga päev aktiivne. Polar A370 annab sulle personaalse päevase liikumise eesmärgi, mis motiveerib sind kogu päeva jooksul aktiivne olema. Polari aktiivsuslogi näitab, kui aktiivne oled olnud ja annab praktilisi nõuandeid, mis aitavad eesmärki täita.

AKTIIVSUSE KASU
Tervisliku elustiili puhul on isegi pisiasjad olulised. Uuri, kuidas igapäevane aktiivsus parandab sinu tervist ja heaolu.

NUTIKAD KALORID
Polar A370 aitab sul jälgida põletatud kaloreid. Saad vaadata iga treeningkorra ja kogu päeva jooksul põletatud kaloreid. Südame löögisageduse pidev mõõtmine koos ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega tagab, et põletatud kaloreid mõõdetakse täpselt ja usaldusväärselt.

FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST (EELDAB VÖÖANDURI H10 OLEMASOLU)
Ühenda Polar A370 aktiivsusmonitor Polar H10 vööanduriga ja testi oma aeroobse treenituse taset hõlpsalt kõigest viie minutiga. Füüsilise võimekuse testi käigus mõõdetakse sinu aeroobse võimekuse hindamiseks südame löögisagedust puhkeolekus ja löögisageduse muutumist, võttes arvesse isikuteavet.

FUNKTSIOON “SLEEP PLUS”
Polari uus ja täpsem une jälgimise tehnoloogia annab sulle une kohta teavet. See jälgib sinu liikumist väga täpselt ning annab sulle une kohta põhjaliku ülevaate.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE PIDEV JÄLGIMINE
Südame löögisageduse ööpäevaringne jälgimine võimaldab hoida kätt pulsil ja annab tervikliku ülevaate sellest, kuidas sinu süda päeva jooksul käitub. Südame löögisageduse pidevast jälgimisest on abi.

KASU TREENINGUST
Hangi lisateavet selle kohta, kuidas treeningud sinu füüsilist võimekust mõjutavad. Polar A370 annab sulle pärast iga treeningkorda kohe tagasisidet ja näitab, kuidas treeningust sinu kehale kasu oli.

JOOKSUPROGRAMM
Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isiklike ja kohandatavate treeninguplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.

RANDMEPÕHISEL SÜDAME LÖÖGISAGEDUSEL TUGINEV TREENING
Polar A370 võimaldab südame löögisagedust jälgida lihtsamini kui eales varem. Polari kahe LED-iga optiline südame löögisageduse mõõtmise patentlahendus võimaldab sinu südame löögisagedust hõlpsalt, mugavalt ning täpselt mõõta.

GPS TELEFONI KAUDU
Ühenda jõud oma telefoniga, et hankida kõik vajalikud andmed. Välispordialadega tegeledes kasutab Polar A370 telefoni GPS-signaali sinu kiiruse ja läbitud vahemaa mõõtmiseks ning marsruudi kaardistamiseks.

KIIRUSE JA LÄBITUD VAHEMAA INFO RANDME KAUDU
Sulle ei meeldi jooksmise ajal telefoni kasutada? Kui lähed ilma telefonita jooksma või astud trenažöörile, jälgib Polar A370 sinu tempot ja läbitud vahemaad randmeliigutuste põhjal.

TREENINGUSIHID
Kavanda treeninguid Polar Flow’s ja sünkrooni need otse Polar A370 aktiivsusmonitoriga, et saada treeningu ajal juhiseid. Lemmiktreeningud saad salvestada Polar A370 aktiivsusmonitori ja võid neid soovitud ajal korrata.

SPORDIPROFIILID
Saad valida liikumisviisi. Vali oma lemmikspordialade profiilid enam kui 100 spordiala hulgast ja lisa need Polar A370 aktiivsusmonitori, et vaadata asjakohaseid andmeid treeningu ajal Polar A370 ekraanil. Spordiprofiilid aitavad sul ka Polar Flow’s treeningulogi pidada.

NUTIKAD TEAVITUSED
Polar A370 hoiab sind kursis telefoni tulnud teavitustega. Saad teateid sissetulevate kõnede, vastuvõetud sõnumite ja meilide ning kalendrisündmuste kohta.

PASSIIVSUSHOIATUSED
Liiga kaua istumine pole tervisele hea. Kui püsid liiga kaua paigal, annab Polar A370 vibreerimisega märku, et on aeg end veidi liigutada.

TEHNILISED ANDMED

MÕÕT
Mass 31,7 g (S), 37,3 g (M/L)
Randmepaela paksus 13,5 mm
Randmepaela laius 23,5 mm
Randmepaela materjal silikoon
Randmepaela suurused S, M/L
TEHNILINE TEAVE
Veekindel (WR30)
Laia vaatenurgaga värviline TFT-displei mahtuvusliku puuteekraaniga
Ekraani eraldusvõime 80 x 160 pikslit (RGB)
Ekraani suurus 13 x 27 mm
Polari optiline südame löögisageduse moodul (2 rohelist LED-i, 1 fotodiood, analoog-eessüsteem)
Taaslaetav 110 mAh aku
Aku tööiga kuni 4 päeva ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega, sh 1-tunnine päevane treening (nutikaid teavitusi kasutamata) koos südame löögisageduse pideva jälgimisega
ÜHENDUVUS
Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus Micro USB-liidesega PC- ja Mac-arvutitesse Polar FlowSynci abil
Ühildub järgmiste seadmetega.
* Arvuti, kus töötab Mac OS X10.6 või uuem versioon ja Windows XP, 7, 8, 10
* Mobiiltelefon, kus töötab iOS10 või uuem versioon ja Android 4.4 või uuem versioon
* Polar Balance nutikaal
* Vööandur Polar H10
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal ja MapMyFitness
* Lisateavet telefoni ühilduvuse kohta leiad
UUENDATAV TARKVARA
Kasutajaliidese keeled: inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, portugali, soome, rootsi, norra, taani, hollandi, jaapani, hiina (lihtsustatud), poola, vene, türgi, tšehhi, indoneesia

FUNKTSIOONID

AKTIIVSUS
Südame löögisageduse pidev jälgimine
Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine
Funktsioon “Sleep Plus”
Aktiivsuse eesmärk
Aktiivne aeg
Sammud ja läbitud teepikkus
Aktiivsuse kokkuvõte
Kasu aktiivsusest
Passiivsushoiatus
Une kestus ja kvaliteet
TREENING
Jooksuprogramm
Kiiruse ja läbitud vahemaa info randme kaudu
Randmepõhine südame löögisageduse mõõtmine
Südame löögisagedus
HRmax
Südame löögisageduse tsoonid
ZonePointer
Polari füüsilise võimekuse test
Nutikad kalorid
Kasu treeningust
Spordiprofiilid
GPS mobiili abil
Treeningu ajalugu
Südame löögisageduse jälgimise režiim
SEADE
Mõõt
Ekraan
Pritsmekindel
Taaslaetav aku
USB-kaabel
Kuvatekstid järgmistes keeltes
Bluetooth Smart
Mobiiltelefoniteatis
Vibroalarmid
Alarm
Klahvilukusti
Kuupäeva ja nädalapäeva näit
Kellaaeg (12/24 h)
Püsivara värskendus
FLOW
Päevik
Season Planning
Sotsiaalvoog
Kiire aktiivsuse ja treeningu analüüs
Põhjalikum aktiivsuse ja treeningu analüüs
Treeninguplaan
Spordiprofiili seaded
Edusammude jälgimine
ANDMEÜLEKANNE
Ühilduvus
– Ühildub lauaarvuti opsüsteemidega Windows XP, Windows 7, Windows 8 ja uuemate versioonidega
– Ühildub Maci opsüsteemidega OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ja uuemate versioonidega
– Ühildub Polar Flow’ veebiteenusega
– Ühildub Bluetooth Smarti kaudu Polar Flow’ mobiilirakendusega
Andmete eksport
Treeningu ajaloo eksportimine (veebisaidilt polarpersonaltrainer.com teenusesse Polar Flow)
Ühilduvus muude tootjatega
– Võimaldab Polari treeninguseadmega hõlpsalt muude tootjate teenustesse sisse logida
– Treeningu ja päevase aktiivsuse üksikasjad saadetakse automaatselt edasi ning need on kasutamiseks kättesaadavad selliste teenuste tarbimiseks, milleks oled loa andnud. Nüüd võid sisse logida näiteks teenustesse Strava,TrainingPeaks, Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kasutajad) ja MapMyFitness.
– Polar töötab pidevalt välja uusi muude tootjate teenustega ühilduvaid teenuseid ja värskendab pidevalt sellekohast teavet.

Lisainfo

Suurus

S

Värv

Must

etEstonian